Jaosvetäjät 2021

  • Elokuvajaos, Taru Nurmela, puh. 044 485 8554
  • Golfjaos, Seija Alanen, puh. 03 311 64719
  • Hiihtojaos, Anita Niemelä, puh. 050 512 4676
  • Jumppajaos, Terhi Stein terhi.stein(at)pshp.fi
  • Juoksujaos, vetäjä haussa
  • Keilailujaos, Hakamäki Anne-Mari, puh. 03 311 64664
  • Kädentaidot, Anita Niemelä, puh. 050 512 4676
  • Tinnitus-kuoro, Eila Ahlberg, puh. 050 308 9343
  • Kuntosalijaos, Elina Ranta, puh. 03 311 66285
  • Kädentaidot, Anita Niemelä, puh. 050 512 4676
  • Laskettelu, Katri Lindberg, puh. 03 311 78402
  • Ratsastusjaos, Pirjo Pääkkönen, puh. 03 311 66106
  • Retkeilyjaos, Tuija Lehtimäki-Tanner, puh. 03 311 76539
  • Soutuspinning Sari Kurimo, puh. 050 400 1146, sari.kurimo(at)fimlab.fi
  • Suunnistusjaos, Henna Henttonen, henna.henttonen(at)pshp.fi
  • Taidejaos, Anita Niemelä, puh. 050 512 4676
  • Tanssijaos, Anita Niemelä, puh. 050 512 4676
  • Teatteri- ja konserttijaos, Taru Nurmela, puh. 044 485 8554 ja Anita Niemelä, puh. 050 512 4676
  • Tennis, Elisa Aalto, elisa.aalto.ea @ gmail.com
  • Terveys ja hyvinvointi, Taru Nurmela, puh. 044 485 8554
  • Uintijaos, uimahallit Taru Nurmela, puh. 044 485 8554
  • Uintijaos, Rauhaniemen sauna, Marita Laurila, marita.laurila(at)fimlab.fi
  • Uintijaos, Kaukajärven sauna, Pia Lepistö, pia.lepisto(at)pshp.fi
  • Valokuvaus, Anita Niemelä, puh. 050 512 4676
  • Valkeakosken yhteyshenkilö Tuula Vallius tuula.vallius(at)pshp.fi
  • Sastamalan yhteyshenkilö Kirsi Koivuniemi, kirsi.koivuniemi(at)pshp.fi
  • Vesiliikunta, Marita Laurila, marita.laurila(at)fimlab.fi

Tavoitteena on työkykyä ylläpitävänä toimintana tarjota henkilökunnalle monipuolisia vapaa-ajan harrastusmahdollisuuksia liikunnan ja kulttuuri- toiminnan parissa. Tavoitteena on myös kannustaa henkilöstöä omaehtoiseen harrastamiseen.